Sepetim

Sepette ürün yok.

NutriKing Bcaa

499,00

Zenginleştirilmiş 4:1:1

NutriKing BCAA, yani zincirli amino asitler, sporcular arasında popüler bir takviyedir. Zenginleştirilmiş formülü ile ürünümüz, kutusunda 40 servis içerir ve her serviste 6 gram BCAA ve 2 gram L Glutamin bulundurur. Bu takviye, spor yaparken kaslarınızın onarımı ve yenilenmesi için ihtiyaç duyduğunuz ekstra desteği sağlayabilir.

BCAA Nedir?

BCAA, vücutta doğal olarak bulunan üç temel amino asitten oluşur: lösin, izolösin ve valin. Bu amino asitler, protein sentezinde önemli bir rol oynarlar ve aynı zamanda kasların onarımı ve büyümesine de yardımcı olurlar.

Ne İşe Yarar?

Spordan önce veya sonra alındığında kasların onarımı ve büyümesi için gerekli olan amino asitleri sağlar. Ayrıca, egzersiz sırasında kas katabolizmasını azaltmaya ve yorgunluk hissini azaltmaya da yardımcı olabilir.

Özellikle kas onarımı ve kas büyümesini de destekler. Egzersiz sırasında vücudumuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi arttırıp kas protein sentezini teşvik etmeye yardımcı olur.

Kas Onarımı ve Büyümesi İçin Önemli

BCAA, kasların onarımı ve büyümesi için gereken temel yapı taşlarıdır. Sporcuların yüksek yoğunluklu antrenmanlardan sonra kasları iyileştirmek ve yeniden inşa etmek için yeterli amino asitleri tüketmeleri önemlidir.

Yüksek Yoğunluklu Egzersiz Sonrası Kas Kaybını Azaltır

Yüksek yoğunluklu egzersizler sırasında, kaslar enerji sağlamak için proteinleri parçalayabilir. Bu süreç katabolizma olarak adlandırılır ve kasların kaybına neden olabilir. Ürünümüz, kas katabolizmasını azaltarak kas kaybını önlemeye yardımcı olur.

Yorgunluğu Azaltır

Aynı zamanda egzersiz sırasında yorgunluğu azaltmaya yardımcı olabilir. Bu takviye, kasların enerji üretimini arttırmaya ve egzersiz sırasındaki dayanıklılığı arttırmaya yardımcı olabilir.

NutriKing BCAA İle Performansınızı Arttırın

Ürünümüz, sporcuların kaslarının onarımı, büyümesi ve korunması için ihtiyaç duydukları temel amino asitleri sağlar. Aynı zamanda, egzersiz sırasında kas katabolizmasını azaltmaya ve yorgunluğu azalmaya yardımcı olur.

Performansınızı artırmak ve hedeflerinize ulaşmak için bu harika takviyeyi antrenman programınıza ekleyin!

Ek olarak bcaa nedir? isimli makalemizi okuyup merak ettiklerinize cevaplar bulabilirsiniz.

Enerji ve besin öğeleri
1 Servis: 1 Ölçek (Yaklaşık 10 gr)
100Gr Toz Üründe Servis başına
Enerji 320 Kcal (1360kj) 32 Kcal (136kj)
Yağ 0 Gr 0 Gr
– Doymuş Yağ 0 Gr 0 Gr
Karbonhidrat 0 Gr 0 Gr
– Şeker 0 Gr 0 Gr
Protein 80 Gr 8 Gr
*BCAA 4:1:1 60 Gr 6000 mg
– L- Leucine 40 Gr 4000 mg
– L- Isoleucine 10 Gr 1000 mg
– L- Valin 10 Gr 1000 mg
*L Glutamin 20 Gr 2000 mg
Tuz 1 Gr 100 mg
Minaraller
Sodyum Klorür 1 Gr 100 mg
Vitamin C (Ascorbic Acid) 800 mg 80 mg
Vitamin B6 (Pyridoxine HCL) 14 mg 1,4 mg

En iyi sonuçları elde etmek için, antrenmandan 20-30 dakika önce veya 15 dakika sonra 1 porsiyon (10 gr) ürünü, 250-300 ml su veya meyve suyu ile karıştırarak tüketmenizi öneriyoruz.

Kullanıcı Yorumları

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“NutriKing Bcaa” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir