Sepetim

Sepette ürün yok.

Gainer Nedir, Nasıl Kullanılır?

Gainer Nedir, Nasıl Kullanılır?

Kilo almaya yardımcı, yüksek kalori içeren protein tozuna gainer denir. Kilo aldırıcı gainer, günlük kalori alımını arttırmayı amaçlar. Özellikle, spor yapan kişiler tarafından tercih edilirler. Daha hacimli ve güçlü bir vücuda sahip olmak isteyenler, kalori ihtiyacını ve enerji ihtiyaçlarını bu ürünle karşılayabilirler. Sizde kas kütlesinde gözle görülür bir artış yaşamak istiyorsanız,  Hepsi Protein sporcu besinlerini hemen araştırın.

Gainer Nedir?

Gainer, kas inşasını destekleyen içerisinde protein, yağ ve karbonhidrat barındıran bir gıda takviyesidir. Halk arasında karbonhidrat tozu ya da kilo aldırıcı toz olarakta bilinir. 

Yeterli Kalori Tüketin

Kas kütlesinin artması için günlük 300-500 kalori aralığında daha fazla tüketimin gerçekleşmesi gerekir. Gainer kullanımı, vücudun ihtiyacı olan kaloriyi karşılayarak, kas kütlenizi arttırır. 

Kaliteli Makro Besinler Tüketin 

Antrenmandan öncesi makro besin tüketimi şişkinlik oluşturabilir. Bu da antrenman sırasında sağlayacağınız verimde belirgin düşüşlere sebep olur. Antrenman sonrasında tüketilen makro besinler ise kişiyi oldukça zorlar. Böyle durumlarda kilo alımı gerçekleşmez ve kas kütlesinden beklenen formun elde edilmesi gecikir. Gainerların sıvı olan formu işte tam bu noktada beslenmeyi destekleyerek, işleri sizin için kolaylaştırır.

Yağsız Hacim Kazanın

Yağsız hacim kazanımı, sağlıklı şekilde kilo alma ile mümkündür. Genel olarak tükettiğiniz besinlerin çok daha fazlasını almalısınız. Zengin besin değerlerine sahip gainer ürünleri, net  servis içeriklerini gösterir. Bu da besin takibiniz açısından rahatlık sağlar. 

Gainer Nasıl ve Ne Zaman Kullanılır?

Gainer nasıl kullanılır, kas yapmayı hedefleyen tüm bireyler,  sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa bu ürünü kullanabilir. Gainer kullanım şekli tatlı kaşığı ile gerçekleştirilir.

Böylece, kas büyümesi ve onarımı gerçekleştirilir. Ayrıca yüksek protein sunan ürün, kilo almayı ve enerji kaynağı karbonhidratların geri kazanımını sağlar. 

Gainer kullanımı, tek başına tüketilmesi gelişimi sağlamak için yeterli değildir. Uygun bir beslenme programıyla birlikte tüketilmesi gerekmektedir.  Kilo aldırıcılar üzerindeki talimatlara göre kullanılması önerilmektedir.

Hepsi Protein profesyonelliği güvencesiyle gainer alımı için hemen tanışalım.

Gainer Kullanmanın Faydaları Nelerdir? Kimler İçin Uygundur?

Gainer faydaları, düzenli kullanım ve spor desteği ile mümkündür. Kısa sürede ki değişime sizlerde inanamayacaksınız!

Sporcuların vazgeçilmezi mass gainer ve gainer çeşitleri yüksek protein, yağ ve karbonhidrat içerir. Yakılan kalorilerin sağlıkla geri kazanılmasını sağlar. Bununla birlikte, mineral ve vitamin deposudur. Yalnızca sporcular değil, kilo almak isteyen herkes güvenle tercih edebilir.

Gainer kullanımında sizi ikna edecek 5 Neden!
  • Yoğun egzersiz için gerekli enerjiyi sağlayan, zengin karbonhidratlara sahiptir.
  • Yüksek kalitede whey protein içermektedir.
  • Sağlıklı kas gelişimi ve onarımında yardımcıdır.
  • Hayati fonksiyonları gerçekleştiren vitamin ve mineralleri barındırır.
  • Gainer ürünleri yüksek lif oranı içermektedir.

Gainer supplementlerini, Hepsi protein online mağazısından kolay ve güvenli ödemeyle temin edebilirsiniz.