Sepetim

Sepette ürün yok.

Creaking

799,00

Kreatin

Nutriking Crea King creatin, kreatin monohidrat içeren bir spor performans artırıcıdır. Güç ve dayanıklılık artışına yardımcı olur ve size antrenmanlarınız sırasında daha fazla enerji ve güç verir. Aynı zamanda vücuttaki kreatin stoklarını da yeniler. Crea King, kolayca çözünen bir formüle sahiptir ve kolayca içilebilir.

Bu ürün, kas büyümesi ve güç artışı için idealdir ve aynı zamanda antrenman sırasındaki yorgunluğu azaltabilir. Crea King, her gün suyla kolayca karıştırılabilir ve size keyifle içmenizi sağlar. Sporcular ve antrenman meraklıları için harika bir seçimdir.

Kreatin Nedir ? kreatin en popüler spor takviyelerinden biri olan ve vücudunuzun enerji üretimini artırarak size daha uzun ve daha yoğun antrenmanlar yapma şansı verir.

Sporcular, kreatin mono hidrat takviyeleri alarak performanslarını artırma şansına sahip olabilirler. Kaslar daha fazla enerjiye sahip olduğunda, güç ve dayanaklık artar ve buna bağlı olarak da daha iyi sonuçlar elde edilir. arginin, Glisin ve metionin bileşiğine sahiptir.

-%100 saf kreatin mono hidrat içerir.

– BCAA amino asit içerir.

– Sprintler, kuvvet antrenmanı veya HIT antrenmanı gibi yüksek yoğunluklu aktivitelerde performans arttırıcı bir etkiye sahiptir

 

Enerji 1,4 kcal
Yağ 0
Karbonhidrat 0,36 gr
Protein 0
Creatine 6.000 mg

Antrenman performansınızı artırmak için en iyi yol, 1 porsiyon (10 gr) ürünü antrenmandan önce veya sonra 150/250 ml su veya meyve suyu ile birlikte tüketmektedir. Nutriking creatin, bedeninizi antrenmanlarınızda desteklemek için özel olarak formüle edilmiştir.

Kullanıcı Yorumları

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Creaking” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir