Sepetim

Sepette ürün yok.

NutriKing Whey L-Carnitine Q10 1410GR

1.799,00

Koenzim Q10 ve L-Karnitin Takviyeli

Nutriking Whey L Carnitine, Koenzim Q10 ve L-Karnitin gibi faydalı bileşenler içerir, bu sayede ideal bir protein kaynağı olarak formüle edilmiştir. Bu özel formülasyon, vücuttaki yağların enerjiye dönüştürülmesinde önemli bir role sahip olan L-Karnitin ile birlikte bağışıklık sistemi güçlendirici ve hücresel enerji üretimini destekleyen Koenzim Q10 içermektedir.

Whey L-Carnitine‘nin düzenli kullanımı, cildinizin sağlıklı görünümünü ve enerji seviyenizi artırmanızı sağlar. Yağ yakma sürecinize yardımcı olurken, kas kütlenizi korur ve performansınızı artırarak daha uzun süre antrenman yapmanıza yardımcı olur.

Koenzim Q10, yaşlanma karşıtı etkileriyle bilinen bir antioksidandır, bu sayede cildinizin genç görünmesine yardımcı olur ve birçok hastalığa karşı koruyucu bir rol oynar. Ayrıca, hücresel enerji üretiminde önemli bir rol oynadığından, yorgunluk hissini azaltabilir ve enerji seviyelerinizi artırabilir.

L-Karnitin, vücuttaki yağların enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olur ve bu sayede kilo verme sürecinizi hızlandırabilir. Ayrıca kas kütlenizi korumanıza ve antrenman performansınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

Eğer sağlıklı bir cilt, güçlü bir bağışıklık sistemi ve yüksek bir enerji seviyesi elde etmek istiyorsanız, Whey L-Carnitine sizin için mükemmel bir seçimdir. Sağlıklı yaşam tarzıyla birlikte düzenli kullanımı, sizi hedeflerinize daha hızlı ulaştırmaya yardımcı olacaktır.

 

– Kas kazanımı ve yağ kaybı için özel olarak tasarlanmıştır.

– Antrenman sonraları daha az ağrı ve daha hızlı toparlanma süreci

– Sonraki antrenmana hazır olmaya ve daha sert antrenman yapmaya destek sağlar.

– Bağışıklık sistemini destekler ve hücreye enerji sağlanmasında rol oynar.

– GH Faktor karışımı bulunmaktadır (L-Arginine / L-Ornitin / L-Lizin L-Glutamine / Çinko / Magnezyum / Tribulus / Kafein / Vit B6 dan oluşmaktadır. Böylece Whey L Carnitine Q10 Enzimatik Protein)

– Kategorisinde ülkemizde İLK ve TEK ürün özelliğine sahiptir.

Enerji ve Besin Öğeleri
Porsiyon Miktarı 47
Porsiyon Ağırlığı 30 gr
Porsiyonda 30 gram
Enerji 369 kcal
Koenzim Q10 100 mg
L Karnitin 1.000 mg
Enzim Bileşenleri 600 mg
Yağ 0,68 gr
Karbonhidrat 7,8 gr
Lif 0,39 gr
Protein 22 gr
Tuz 0,39 gr
Kreatin Monohidrat 1.000 mg
GH Faktörleri Karışımı 2.650 mg
WHEY + 40 GH FAKTORLERİ:  L-Arginine / L-Ornitin / L-Lizin
L-Glutamine / Çinko / Magnezyum / Tribulus / Kafein / Vit B6

En iyi sonuçları almak için, antrenman sonrasında bir servis (bir ölçek) ürünü 300 ml su veya süt ile karıştırarak tüketmenizi öneriyoruz.

Kullanıcı Yorumları

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“NutriKing Whey L-Carnitine Q10 1410GR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir