Sepetim

Sepette ürün yok.

NutriKing DetoxKing

490,00

Tamamen Bitkisel

DetoxKing, sağlıklı yaşam tutkunları için ideal bir seçenektir. Tamamen bitkisel ve doğal içeriği sayesinde vücuttaki toksinleri temizleyerek bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Ayrıca güne enerjik başlamanızı sağlar.

İçeriği

DetoxKing’in içeriği tamamen doğal ve bitkisel kaynaklıdır. Dereotu, rezene, nane, brokoli gibi sebzelerin yanı sıra yeşil çay, sinameki, mısır püskülü, kiraz sapı, limon kabuğu, ısırgan otu, şeker otu, çörek otu, keten tohumu, zerdeçal, Hindistan cevizi, deve dikeni ve bromelain gibi 17 farklı bitkinin karışımından oluşur.

DetoxKing’in Faydaları

Ürünümüz, içeriğindeki bitkilerin sağladığı faydalar sayesinde vücudunuza birçok yönden destek olur.

Toksinlerden Arındırma

İçerdiği bitkiler sayesinde vücudunuzdaki toksinleri temizlemenize yardımcı olur. Bu sayede vücudunuzun daha sağlıklı olmasını sağlar.

Bağışıklık Sistemini Güçlendirme

İçerdiği bitkiler sayesinde bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Bu sayede hastalıklara karşı daha dirençli hale gelirsiniz.

Enerji Verme

İçeriğindeki bitkilerin enerji verici özellikleri sayesinde güne enerjik başlamanızı ve gün boyu zinde kalmanızı sağlar.

Ürünün Öne Çıkan Özellikleri

  • Tamamen doğal ve bitkisel içerikli
  • Toksinlerden arındırıcı etkisi
  • Bağışıklık sistemini güçlendirme özelliği
  • Enerji verici özelliği

Neden Tercih Edilmeli?

Ürünümüz, tamamen doğal ve bitkisel içeriği sayesinde vücudunuzu toksinlerden arındırmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek ve enerji vermek için ideal bir seçenektir. Ayrıca kullanımı oldukça basittir ve her bir kutusunda 90 servis bulunur.

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin DetoxKing’i Deneyin!

DetoxKing, doğal ve bitkisel içeriğiyle vücudunuza destek olacak harika bir üründür. Toksinlerden arındırıcı, bağışıklık sistemini güçlendirici ve enerji verici özellikleriyle daha sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

 

Porsiyon Adedi 3 Kapsül
Porsiyon Başı Değer
Kalori 11
Yağ 0.28
Doymuş Yağ 0.10
Karbonhidrat 1.88
Tuz 0.03
Diyet Lifi 0.55
Protein 0.56

Dereotu, rezene, nane, brokoli, yeşil çay, sinameki, mısır püskülü, kiraz sapı, limon kabuğu, ısırgan otu, şeker otu, çörek otu, keten tohumu, zerdeçal, Hindistan cevizi, deve dikeni, bromelain

Kullanıcı Yorumları

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“NutriKing DetoxKing” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir